Kayseri’de Yamaç Paraşütü Yapmadan Gitmeyin

11 Temmuz 2021

Kayseri’de Yamaç Paraşütü Yapmadan Gitmeyin

Kayseri’ye yalnızca mantı yemek için gelmediyseniz sizi paraşüt ile atlamaya davet ediyoruz. Kayseri’de yamak paraşütü yapmadan gitmeyin çünkü bu deneyim sizin en özel anlarınız arasında yer alacak.

Kuş misali uçmayı isteyen, heyecan arayan ve değişiklik yapmayı dileyen tüm Kayseri ziyaretçilerinin bu deneyimi kaçırmaması gereklidir. Karasal ikliminde yetişmiş pilotlarımızla Kayseri yamaç paraşütü deneyiminiz ekstra güvenli olacaktır. Sizleri tamamen güvenli bir şekilde Ali Dağı yamaç paraşütü alanına ulaştırır ve uzman kadromuzla paraşüt deneyimi kazandırırız.  Yamaç paraşütünüzde kontrol tamamen uzman tandem pilotlarımızdadır. Siz güvenli bir uçuş gerçekleştirirken, Kayseri’nin muntazam mimarisini ve havasını gökyüzünden tecrübe edebilirsiniz. Üstelik siz paraşütle atlama gerçekleştirirken bizler video ve fotoğraf kaydı yapmaktayız çünkü bu eşsiz deneyim daha sonra hatırlanmalıdır.

Kayseri Yamaç Paraşütü Hakkında Bilgi

Kayseri’de yapılması gerekenlerden biri olan yamaç paraşütü için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha fazla detaylı bilgileri sizlerle paylaşabiliriz.

Bizlere ulaştığınız takdirde uygun saatler için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rezervasyon oluşturduğumuz zaman diliminde hava koşulları uygunsa uçuşunuz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.  Rezervasyon saatinde sizinle Kayseri yamaç paraşütü iniş pistinde buluşuyoruz. Bu pist, Kayseri Talas’ta bulunan Ali Dağı’nda yer almaktadır. Sizlere özel olarak ayarladığımız servisle dağ zirvesine ulaşıyoruz. Burada belli bir süre yamaç paraşütü eğitimi alıyorsunuz. Bundan sonra tandem pilotlarımızla uçuşa başlayabilirsiniz. Uçuş süresi boyunca sizler Kayseri’yi kuş bakışı izlerken, bizler gelişmiş ekipmanlarımızla fotoğraf ve video kaydı alıyoruz. Uçuş sonlandığında ise başladığımız noktaya geri dönmüş oluyoruz. Daha sonrasında tandem pilotlarımız, bu kaydı 5 dakika içerisinde cihazlarınıza aktararak yaşadığınız heyecanı ölümsüzleştirmenize yardımcı olacaklardır.

Bu eşsiz deneyim için bizleri tercih ederek, güvenli ve keyifli uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.