Kayseri Yamaç Paraşütü

9 Temmuz 2021

Kayseri Yamaç Paraşütü

Kayseri’nin mimarisini ve doğasını gökyüzünden izlemeye siz değerli heyecan arayanları bekliyoruz. Kayseri yamaç paraşütü konusunda firmamız sizlere üstün hizmet kalitesiyle eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Öyle ki biz de bu deneyimi sizlere sağlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

 

Gökyüzünden salınmayı isteyen, ekstrem sporlardan hoşlanan ve farklılardan keyif alan tüm Kayseri ziyaretçilerini yamaç paraşütü için Talas Ali Dağı’na bekliyoruz. Yamaç paraşütü konusunda uzman olan tandem pilotlarımız sayesinde bu anı daha güvenli geçirebilirsiniz. Ali Dağı yamaç paraşütü alanına ulaşım konusunda sizlere eşlik eder ve eğitimli pilotlarımız sayesinde bu deneyimi sizlere kazandırabilmekteyiz. Siz yamaç paraşütünün keyfini çıkarırken kontrol bütünüyle pilotlarımızda olmaktadır. Bu sayede yalnızca seyir zevkini sürersiniz. Üstelik siz paraşütle atladıktan sonra sizler için gelişmiş teknolojideki kayıt sistemlerimizle hem video kaydı hem de fotoğraf kaydı yapılmaktadır. Daha sonrasında pilotlarımızdan bir link aracılığıyla alacağınız bu kayıtları istediğiniz her an ve her yerde cihazınıza indirebilirsiniz. Böylelikle bu tecrübeyi daha sonra tekrar izleyebilir, sosyal medyanızda paylaşabilir ve sevdiklerinize gösterebilirsiniz.

Ali Dağı Paraşüt Alanı

Kayseri deyince ilk olarak akla yamaç paraşütü gelmemektedir. Ancak bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaştığınız takdirde Kayseri’nin yamaç paraşütüyle olan bağını öğrenebilirsiniz. WhatsApp hattımız üzerinden iletişim kurabilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz. Uygun hava koşulları doğrultusunda uçuşunuz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Ali Dağı paraşüt alanında sizlerle buluşup, atlama gerçekleştirilen yere ulaşım sağlayabiliriz. Burada uzman tandem pilotlarımız sizlere ilgili uçuş eğitimi vermektedirler. Bu sayede yamaç paraşütü hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm eğitim ve bilgilendirmelerin ardından yapmanız gereken tek şey ise tamamıyla anın tadını çıkarmaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim numaralarından bizlere ulaşım sağlayın.

Telefon: +905070211626

Paraşüt İniş Alanı