Mehmet Şafak Yaşam Alanı ve Paraşüt İniş Alanı

13 Temmuz 2021

Mehmet Şafak Yaşam Alanı ve Paraşüt İniş Alanı

Kayseri sadece yemekleriyle değil muazzam doğasıyla da mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirlerden biri kuşkusuz. Kayseri’de geçirdiğiniz zaman içerisinde temiz hava alıp sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek isterseniz Mehmet Şafak Yaşam Alanı ve Paraşüt İniş Alanı tam size göre. Talas Ali Dağı’nın eteklerinde bulunan alan, şehrin en doğal güzelliklerini seyredebileceğiniz geniş bir açıyı sizlere sunuyor.

Şehrin kaosu ve günlük hayatın stresinden uzaklaşıp biraz nefes almak isteyen Kayserililerin ilk tercihi, Mehmet Şafak Yaşam Alanı oluyor. Sıcak ortamı ve çevre düzenlemeleri ile sizi rahatlatacak bir günü garanti ediyor. Bir gününüzü kendinize ayırmak için Kayseri’nin bozulmamış doğal alanlarından en güzeli olan yaşam alanında bulunan kafeteryada da kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Mehmet Şafak Yaşam Alanı Yamaç Paraşütü

Mehmet Şafak Yaşam Alanı, yamaç paraşütü gibi ekstrem bir aktiviteyi güvenli şekilde deneyimlemek isteyen insanların Talas Ali Dağı’ndan başlayan yolculuklarının son durağı, aynı zamanda. Kayseri’nin ziyaretçilerine sunduğu en güzel imkanlardan biri olan Ali Dağı yamaç paraşütünün de izlenebildiği alanda, yamaç paraşütü yapan yakınlarınızı karşılayabilirsiniz. Sonrasında alanda yürüyüş yapabilir, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Talas Ali Dağı’na füniküler ile çıkmanın keyfini çok yakında çıkarabileceksiniz. Uzman tandem pilotları ile yamaç paraşütü atlayışını gerçekleştiren insanları burada izleyebilirsiniz. Güvenli şekilde iniş yapan insanları görmek, sizi de yamaç paraşütü konusunda cesaretlendirebilir. Daha önce yamaç paraşüt atlayışı yapmadıysanız veya bu eşsiz deneyimi yeniden yaşamak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece birden fazla yürüyüş parkuru bulunan Talas Ali Dağı’nda yamaç paraşütü deneyiminin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Kendinizi rutin alışkanlıklarınızın dışına çıkarak ödüllendirmek isterseniz, yapılan tadilat çalışması ile daha konforlu hale gelen yamaç paraşütü hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yamaç paraşütü yapan insanları da izleyebileceğiniz doğayla iç içe bir gün geçirebilirsiniz. Detaylı bilgi için +905070211626 iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.