Nevşehir’de Nerede Yamaç Paraşütü Yapılır?

23 Temmuz 2021

Nevşehir’de Nerede Yamaç Paraşütü Yapılır?

Türkiye’nin en doğal ve kültürel yerlerinden biri Nevşehir’dir. Turizm sektörünün de vazgeçilmezlerinden olan şehir, doğal güzellikleriyle oldukça dikkat çekicidir. Kapadokya bölgesinin en çok merak edilen uğrak mekanı, tahmin edebileceğiniz üzere peri bacalarıdır. Pek tabi bir de Nevşehir’e uğramışken olmazsa olmaz balonla uçma aktivitesi de tatilde güzel bir deneyim kazandırır. Peki yalnızca balonla mı uçma gerçekleştirilir? Nevşehir’de nerede yamaç paraşütü yapılır? Bu soruların cevabı ise çok da uzak olmayan bir yerde saklıdır. Kayseri Talas yamaç paraşütü ise işte tam da aranılan adrestir. Nevşehir’de balonla uçmak ne anlama geliyorsa, Kayseri’de paraşütle uçmak da o anlama gelmektedir. Nevşehir’de yapılacak tüm etkinlikleri tamamladıktan sonra sizleri Kayseri’ye yamaç paraşütüne bekliyoruz. Üstelik aradaki mesafe oldukça kolay bir şekilde alınmaktadır. Nevşehir ve Göreme’den tesisimize ulaşım sadece 80 km’dir. Emin olun yolun sonunda ulaşacağınız şey tüm her şeye değecek.

Kayseri’de Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü konusunda Türkiye’nin en önemli noktalarından biri olan Ali Dağı, uluslararası bir alanda da oldukça tanınır bir vaziyete gelmektedir. Yüksek uçuş potansiyeli olmasından ötürü son 17 yıldır pek çok yarışmaya da ev sahipliği yapmaktadır. Kayseri şehir merkezine de oldukça yakın olan paraşüt alanı, gelen ziyaretçilerin konaklama ihtiyaçları için de oldukça avantajlıdır. Zirveye çıkış için firmamız sizlere destek olmaktadır. İyi bir termik havaya sahip olan şehrimizde uçuş her zaman en istenilen şekilde gerçekleşir.

Nevşehir’in eşsiz güzelliğinden sizleri Kayseri’ye yamaç paraşütünü deneyimlemeye davet ediyoruz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, yol konusunda her türlü detayı sizlere aktarabiliriz. Kolay ve hızlı bir şekilde belirtilen güzergahtan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede hayatınızda bir kere dahi olsa tecrübe etmeniz gereken paraşütle atlama deneyimini sizlere sunmuş olmaktan gurur duyarız. Uçuşlarımızın hepsi yüzde yüz güvenliklidir. Uzman tandem pilotlarımız sayesinde kontrol tamamen onlardadır. Sizler yalnızca Kayseri’nin tabiatını kuş misali izleme keyfine varın. Üstelik tüm bu uçuş yolculuğunu video ve fotoğraf kaydı ile de desteklemekteyiz.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak için bizim firmamıza, WhatsApp hattından ulaşabilirsiniz.

–>WHATSAPP<–

veya +90 507 021 16 26 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.