1.

Kimler Uçabilir?

30 kilo ile 110 Kilo arasında, 120 cm ile 200 cm boyları arasında, 18 yaşından küçükler velileri refakatinde, ciddi kalp rahatsızlıkları olmayan, koşabilecek ve sağlık durumları iyi olan herkes uçabilir.

2.

Dağa Çıkış nasıl oluyor?

Dağa çıkışları "Full Paket" ve "Dağa Çıkış Dahil" paketlerinden aldığınız vakit, paraşüt iniş alanına geldiğinizde servislerimizle sizi dağa çıkarıyoruz. Kendi aracınızla çıkmaz istediğinizde veya "Kendi Aracınız ile Çıkış" paketiyle rezervasyonu yaptığınızda kendi aracınız ile pilotla çıkış sağlanıyor. Dağa çıkışımız yaklaşık 15 dakika kadar sürüyor.

3.

Ne kadar sürü uçuyoruz?

Uçuşlarımız rüzgar ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir. Minimum 10 dakika ile 30 dakika arasında değişebilir.

4.

Fotoğraf ve Video çekebiliyor muyuz?

Fotoğraf ve Video çekimlerini profesyonel şekilde biz yapıyoruz. Yolcunun telefonun veya kamerasının güvenliği açısından elle tutulması veya cebinizden çıkarılmasına izin vermiyoruz. Çekimleri iniş yaptıktan sonra cep telefonunuza 5 dakikalık kısa bir sürede aktarımını sağlıyoruz.

5.

Fotoğraf ve Video Ücretli mi?

"Full Paket" ile rezervasyon yapmadığınız sürece çekimlerimiz ücretlidir. 100 TL bedeli vardır. İsterseniz satın almayabilirsiniz.

6.

Pilotlarımız Akrobasi Yapabiliyor mu?

Pilotlarımız akrobasi konusundan deneyimlidir. Size daha fazla heyecan yaşatmak için akrobasi hareketi yapabilirler. Eğer istemiyorsanız pilotumuza bunu iletebilirsiniz.

7.

Grup İndirimi oluyor mu?

Oluyor. 4 kişi ve üzeri geldiğinizde 25 TL Grup indirimi yapılıyor.

8.

Fiyatlarımızda Pazarlık Payı var mı?

Yok

9.

Nasıl giyinmeliyiz?

Mümkün olduğunca öncelik olarak ayaklarınızda Bot veya Spor ayakkabı olması gerekiyor. Alt kısımda Pantolon veya Eşofman olmalı ve etek giymemelisiniz. Üst kısmınız da tişört veya rahat kıyafet hava sıcaklığına bağlı olarak yanınızda bir ince ceket getirebilirsiniz.

10.

Her saat uçabiliyor muyuz?

Gün aydınlandıktan sonra hava kararana kadar uçuş yapabiliyoruz.