1.

Kimler Uçabilir?

25 kilo ile 120 Kilo arasında, 120 cm ile 200 cm boyları arasında, 18 yaşından küçükler velileri refakatinde, ciddi kalp rahatsızlıkları olmayan, koşabilecek ve sağlık durumları iyi olan herkes uçabilir.

2.

Dağa Çıkış nasıl oluyor?

Dağa çıkışlar paraşüt iniş alanına geldiğinizde servislerimizle sizi dağa çıkarıyoruz. Dağa çıkışımız yaklaşık 15 dakika kadar sürüyor.

3.

Ne kadar sürü uçuyoruz?

Uçuşlarımız rüzgar ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ortalama 15- 20 Dakika civarında sürüyor.

4.

Fotoğraf ve Video çekebiliyor muyuz?

Fotoğraf ve Video çekimlerini profesyonel şekilde biz yapıyoruz. Yolcunun telefonun veya kamerasının güvenliği açısından elle tutulması veya cebinizden çıkarılmasında sorumluluk almıyoruz. Çekimleri iniş yaptıktan sonra cep telefonunuza 5 dakikalık kısa bir sürede aktarımını sağlıyoruz.

5.

Fotoğraf ve Video Ücretli mi?

Çekimlerimizi ücretsiz şekilde sizlere veriyoruz.

6.

Pilotlarımız Akrobasi Yapabiliyor mu?

Pilotlarımız akrobasi konusundan deneyimlidir. Size daha fazla heyecan yaşatmak için akrobasi hareketi yapabilirler. Eğer istemiyorsanız pilotumuza bunu iletebilirsiniz.

7.

Grup İndirimi oluyor mu?

Oluyor. 3 kişi ve üzeri geldiğinizde kişi başı 50 TL Grup indirimi yapılıyor.

8.

Fiyatlarımızda Pazarlık Payı var mı?

Yok

9.

Nasıl giyinmeliyiz?

Mümkün olduğunca öncelik olarak ayaklarınızda Bot veya Spor ayakkabı olması gerekiyor. Alt kısımda Pantolon veya Eşofman olmalı ve etek giymemelisiniz. Üst kısmınız da tişört veya rahat kıyafet hava sıcaklığına bağlı olarak yanınızda bir ince ceket getirebilirsiniz.

10.

Her saat uçabiliyor muyuz?

Gün aydınlandıktan sonra hava kararana kadar uçuş yapabiliyoruz.