Talas Ali Dağı

15 Temmuz 2021

Talas Ali Dağı

Tüm senenin yorgunluğunu atmak için klasik tatil anlayışının dışına çıkarak doğanın güzelliklerini keşfedebileceğiniz bir tatil planı yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda Kayseri Talas Ali Dağı listenizin en başına olmalıdır. Talas Ali Dağı’nda yamaç paraşüt atlayışı ile daha önce deneyimlemediğiniz unutulmaz bir anı yaratabilirsiniz.

Talas Ali Dağı’nda yürüyüş veya paraşüt atlayışı yapmak için gelen ziyaretçilerinin deneyimlerini eşsiz kılmak için tadilata alındı. Yapılan bir dizi yenileme çalışmasının sonunda gelen ziyaretçilerin alana kişisel araçlarla girişleri kabul edilmemektedir. Doğanın ortasında da şehirdeki gibi trafik ve park stresi yaşamamanız için alana ulaşmanızı sağlayan füniküler eklenmektedir. Füniküler, yamaç paraşütü yapacağınız alana güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacak. Bu sayede Ali Dağı’nın kuş bakışı manzarasını seyredebilirsiniz. 

Birden fazla yürüyüş parkuru sayesinde Ali Dağı’nın temiz havasını teneffüs ederken stressiz bir gün yaşayabilirsiniz. 

Firmamız, uzman ve deneyimli kadrosu ile yamaç paraşüt atlayışı gibi ekstrem kabul edilen bu deneyimi tamamen güvenli hale getirir. Aynı zamanda Ali Dağı’nın girişinde dinlenme imkânı sunan kafeterya ve park alanı hizmeti de bulunmaktadır.

Yamaç Paraşütü Hakkında Bilgi

Kayseri’ye gelip güvenli bir yamaç paraşütü yapmak isterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Telefonda süreç size ayrıntılı şekilde aktarılacak ve uygun tarihler belirlenerek rezervasyonunuz oluşturulacaktır.

Talas Ali Dağı’na geldiğinizde girişteki kafeterya ve park alanında vakit geçirebilirsiniz. Birden fazla yürüyüş parkurunda yürüyüş yaparak Ali Dağı’nın temiz havasının tadını çıkarabilirsiniz. Ardından füniküler ile Talas Ali Dağı’nı gökyüzünden izleyerek güvenli bir şekilde Kayseri paraşütü alanına ulaşabilirsiniz.

Deneyimli tandem pilotlarımızın desteğiyle yamaç paraşütü yaparken Kayseri’yi havadan izlemenin ve kuş misali uçmanın ne kadar keyifli olduğunun farkına varacaksınız. Yamaç paraşütünü deneyimlediğiniz tüm bu sürede de tüm anlarını kaydederek unutamayacağınız ve ömür boyu saklamak isteyeceğiniz anları sizler için kayıt altına alırız.

Tatiliniz bir gününü bu keyifli deneyim için ayırmak isterseniz, bir telefon uzağınızdayız.