Talas Yamaç Paraşütü

17 Temmuz 2021

Talas Yamaç Paraşütü

Kayseri yalnızca yemek turizmiyle ünlü değildir bunun yanında tabiatıyla ve mimarisiyle de adımdan söz ettiren bir şehirdir. Kayseri’ye gelip yakınlarınızla kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız Talas yamaç paraşütü gibi bir aktivite tam aradığınız şey olabilir.  Mehmet Şafak Yaşam Alanı’nda gün batımını seyredebilir, yamaç paraşütü yapanları izleyebilir ve hoş sohbetler edebilirsiniz. Bunların hepsini size sağlayan şey ise Kayseri’nin doğal güzelliğidir.

Yamaç paraşütü için uygun olan Talas Ali Dağı’nda sizler için eşsiz bir deneyim sunan firmamız, bu ana ortak olmak için gerekli tüm koşulları yerine getiriyor. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak uygun gün ve saate randevu alabilirsiniz. Bu sayede uzman tandem pilotlarımız ile detaylı bir görüşme gerçekleştirmiş olursunuz. Belirtilen gün ve saatte hava koşulları uygunsa planlanan uçuş problemsiz bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Uçuşlarımız yüzde yüz güvenliklidir. Güvenli bir uçuş için gerekli olan; kanat, kuşam, yedek paraşüt ve kask ekipmanlarımızın hepsi oldukça kalitelidir.

Yamaç Paraşütü Eğitimi Kayseri

Sizler ile yamaç paraşüt iniş alanı olan Mehmet Şafak Yaşam Alanı’nda buluşup, atlama gerçekleştirilecek alana birlikte ulaşım sağlayabiliriz. Çok yakında füniküler ile ulaşımın yolları da açılmış olacak ancak şimdilik yürüyüş parkurlarında havanın tadına çıkararak ilerlemekteyiz. Atlama noktasına ulaşıldığı zaman pilotlarımız yamaç paraşütü eğitimi verirler. Bu sayede uçuşunuz hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Gerekli ekipmanlar kuşanıldıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey rüzgara karşı kendinizi bırakmak olacaktır. Kontrol tamamen pilotumuzda olacağından siz yalnızca manzarayı seyredebilirsiniz. Bu sırada kayıt sistemimiz sayesinde video ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Böylelikle bu deneyim daha sonrası için hatırlanacak bir anı olarak hep elinizin altında kalır. WhatsApp hattımızdan dilerseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  Öğrenmek istediğiniz detaylar ve fiyat konusunda bilgi almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.