Yamaç Paraşütü İniş Alanı

19 Temmuz 2021

Yamaç Paraşütü İniş Alanı

Kayseri’de yapılacak birçok aktivite olduğunun farkındayız. Ancak içlerinde en iddialısının yamaç paraşütü olduğunun da farkındayız. Bundan dolayı firmamız size eşsiz bir deneyim vaat etmektedir. Böylelikle hayatınıza unutmayacağınız bir anıyı ekleyebilirsiniz. Bizlerde size bu konuda ev sahipliği yapmanın hazzını yaşıyor olacağız. Yamaç paraşütü yaptıktan sonra Kayseri yamaç paraşüt indirme alanı olarak Mehmet Şafak Yaşam Alanı’nı kullanmaktayız. Burada hem yamaç paraşütü yapan insanları izleyebilir hem de gün batımının tadını çıkarabilirsiniz.

İniş alanında bulunan kafeteryada vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda randevunuza erken gelip, burada paraşüt atlayışı gerçekleştiren insanları izleyebilirsiniz. Böylelikle az sonra öznesi olacağınız deneyimi önden keşfedebilirsiniz. Firmamız alana ulaşım konusunda yardımcı olmaktadır. İniş alanında sizlerle buluşup, sizlere gerekli ayrıtıları aktarıyor olacağız. Yamaç paraşütü eğitimini ise bu sırada alıyor olacaksınız. Siz yalnızca anın tadını çıkarın diye her şey yüzde yüz güvenlikli bir şekilde ilerler. Tandem pilotlarımız gerekli tüm yönlendirmeleri kendisi yapmaktadır. Fiyat ve detaylı bilgi almak için bizi iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Yamaç Paraşütü

Kayseri’de yamaç paraşütü yapmak istiyorsanız bu deneyim için bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere, uzman tandem pilotlarımız sayesinde uçuş deneyimi sunmaktayız. Aynı zamanda yüksek kalitede olan kayıt cihazlarımız sayesinde bu deneyimi kayıt altında tutmaktayız. Size ulaştırılan link üzerinden istediğiniz zaman bu kaydı, istediğiniz cihaza indirebilirsiniz. Yamaç paraşütü hakkında daha fazla detay almak için bizlere WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Böylelikle size uygun gün ve saatte randevu oluşturabiliriz. Randevu zamanınızda Ali Dağı’nda sizlerle buluşabiliriz. Böylece paraşüt alanına birlikte ulaşım sağlayabiliriz.